Select Page

Uitgebalanceerd weekend | Vlog #102

Vlog Josanne week 34 2019

Geschreven door Josanne

Josanne (1980) is strafrechtjurist, studie-/scriptiebegeleider en groepsfitnessinstructeur. Ze is gek op schrijven, talen (spreekt er 6) en is single mom van 2 puberzonen. Ze kan niet koken.

27/08/2019

Had ik vorig jaar nog drie dagen zomervakantie, dit jaar waren het er al vier! Hoera voor de stijgende lijn! Ik was in Emmen, had problemen met het geheugenkaartje van m’n camera, maar hey, als je zo uitgebalanceerd, relaxed en zen bent, dan maak je je daar helemaal niet druk om.

Anderen bekeken ook

2025 – de tweede helft

2025 – de tweede helft

Een zomervakantie vol met plannen; van literatuur, tot scriptie, tot sport Met een AI-sidekick en bizarre plotwendingen. Kom maar door!

Op vakantie met de tent

Op vakantie met de tent

Iedere woensdagavond als ik na mijn lessen de sportschool uitloop, smijten mijn hersenen me even terug naar eind jaren ’80, begin jaren ’90.

0 Comments